Aby wzmocnić nasz zespół, szukamy:

Operator pras mimośrodowych, hzdraulicynych oraz walcarki blach

Kluczowe zadania:

  • obsługa pras krawędziowych
  • wypełnianie kart stanowiskowych
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny i jakość wyprodukowanych elementów

Profil kandydata:

  • doświadczenie przy pracy z maszynami CNC
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, żurawi
  • umiejętność  czytania rysunku technicznego
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, praca możliwa również od zaraz
  • atrakcyjny system wynagradzania – nowe stawki + system premiowy !!!
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych

CV oraz zgodę na przetwarzanie danych prosimy składać w dziale kadr lub przesłać na adres e-mail:

praca@pol-strautmann.com do dnia 01.07.2021r

Pol-Strautmann Sp. z o.o. • ul. Nowotomyska 37 • 64-310 Lwówek Wlkp. • www.strautmann.com/pl